❗️ Zobacz na dużej mapie, gdzie są już naklejki ze słowami mocy do walki o prawo do aborcji i dorzuć się, by dotarły do kolejnych miejscowości 👉https://www.akcjademokracja.pl/slowamocy/

W dużych miastach i małych miejscowościach w całej Polsce aktywiści i aktywistki ruchu Akcji Demokracji rozkleili już 32 150 naklejek dodających mocy do walki o prawo do aborcji! Jeśli każdą umieszczoną na ulicy naklejkę zobaczyło choćby 10 osób, to dotarłyśmy już do 321 500 osób, które idąc do pracy, domu, szkoły, oprócz płynącego zewsząd antyaborcyjnego przekazu, spotkały też słowa podtrzymujące na duchu. To tyle osób, co mieszkanek i mieszkańców Lublina czy Białegostoku!

To efekt zaangażowania 643 osób, które podjęły się ich rozklejenia i 515 osób, które sfinansowały tę akcję. Nie ustawajmy w naszym oporze! Wypełnijmy te obszary Polski, do których jeszcze nie dotarłyśmy. Szczególnie tam, gdzie głównym przekazem nadal jest ten płynący z billboardów, będący symbolem opresji i zniewolenia.

Chociaż nie mamy do dyspozycji milionów złotych, jakie na kampanię billboardową wydał biznesmen z Rybnika, nadal możemy być dla siebie nawzajem oparciem i dodawać sił do podejmowania wyzwań. Każde kolejne dorzucone przez Ciebie 17 zł to następna miejscowość, do której możemy wysłać naklejki! Kolejne miejsce w Polsce, w którym mieszkanki i mieszkańcy będą mogli je spotkać. Razem możemy dotrzeć do kolejnych miejscowości i kolejnych osób w całej Polsce.