Wychodzimy naprzeciw naszym czasom i rozwijamy podcast Akcji Demokracji. Na całym świecie ludzie słuchają coraz więcej: w podróży do i z pracy, w domu czy to wykonując różne zadania, czy też odpoczywając. W ten sposób dowiadujemy się o świecie, uczymy, mamy kontakty z kulturą. Podcasty pomagają mądrze angażować się w działania.

Akcja Espresso

Rozwijamy się dla Was. W sezonie 2024 mamy dwie niespodzianki! Pierwsza to inny rodzaj kawy… czyli Akcja Espresso! Przekształcamy nasz dotychczasowy podcast w program telewizyjny, a tak naprawdę w wideo-podcast! Zaczynając od lutego, co miesiąc najważniejsze informacje, jakich nie należy przegapić, nasze komentarze i reakcje, a także konkurs! Podcast poprowadzą Natalia Kowalik, która na co dzień wyszukuje i publikuje w naszych mediach społecznościowych najważniejsze doniesienia ze świata polityki i nie tylko, oraz Piotr Cykowski znany z prowadzenia poprzednich odcinków oraz działań na rzecz klimatu!

Podcastu Akcja Espresso od 29 lutego możesz wysłuchać lub obejrzeć w najpopularniejszych aplikacjach takich jak Spotify, Apple Podcast i na YouTube! Nie zapomnij zostawić komentarza oraz dać znać o podcaście znajomym. Jeśli masz jakieś pomysły lub komentarze do podcastu, możesz do nas napisać na adres: podcast@akcjademokracja.pl

Bzdura miesiąca na naszej antenie – weź udział w konkursie!

Zapraszamy też do włączenia się do konkursu: miesiąca zbieramy zgłoszenia na największą bzdurę miesiąca. Możesz zaproponować własną, lub wziąć udział w głosowaniu – przypięty post w grupie Wspólna Akcja na Facebooku.

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj.

Druga niespodzianka to jeszcze jeden, zupełnie niezwykły podcast, o którym więcej napiszemy i damy znać zarówno mailem, jak i w naszych mediach społecznościowych już wkrótce!

 

Od czerwca 2021 opublikowaliśmy 41 odcinków podcastu ‘Cafe Akcja’, w sezonie 2023 było to 27 odcinków, głównie rozmów z zaproszonymi ekspertkami i ekspertami na tematy ważne w debacie publicznej i naszych działaniach. Posłuchaj archiwalnych odcinków Caffe Akcja na Spotify, ApplePodcast i YouTube!