Dorzuć się do działań Jhatki w walce o szczepienia dla mieszkanek i mieszkańców Indii 👉https://icaonline.org/donation/

Jeśli szczepienie masz już za sobą lub masz wyznaczony jego termin, wkrótce będziesz w stanie, choć częściowo, wrócić do swojego zwykłego trybu życia. Rejestracja na szczepienia jest już otwarta dla wszystkich dorosłych osób w Polsce.

Tymczasem w Indiach sytuacja jest dramatyczna. Aktualnie to Indie są najbardziej dotkniętym pandemią COVID-19 państwem na całym świecie. A skala zakażeń cały czas rośnie. Od początku epidemii według oficjalnych danych zdiagnozowano 24,97 mln osób, a zmarło już ponad 274 tys. Tylko w ciągu ostatniej doby przez COVID-19 zmarło tu 4 106 osób. Indyjskie ministerstwo zdrowia przekazało, że wykryto również 281 386 nowych infekcji koronawirusa.

Jhatkaa, siostrzana organizacja Akcji Demokracji, która działa w Indiach, prowadzi szereg kampanii związanych z pandemią COVID-19. Walczą o:
👉 zwiększenie dostępności szczepień dla wszystkich mieszkanek i mieszkańców Indii, bez ograniczeń narzuconych przez władze, takich jak dodatkowe rejestracje w kilku różnych systemach rządowych,
👉 skłonienie firm ubezpieczeniowych do refundowania leczenia domowego dla pacjentów z covid, dla których brakuje łóżek w szpitalach,
👉 nadanie pracownikom firm pogrzebowych statusu „pracownika pierwszej linii”, który umożliwiłby im podniesienie płac i priorytetowe szczepienia, jako osób szczególnie narażonych na codziennie ryzyko zdrowotne w pracy.

❗️Prosimy, po powrocie z punktu szczepień w 4 prostych krokach dorzuć się solidarnie do działań Jhatki:
1 Wejdź na stronę 👉https://icaonline.org/donation/ i wybierz projekt Jhatkaa
2. Wpisz kwotę w dolarach, jaką chcesz się dorzucić
3. System przekieruje Cię na stronę PayPal. Kliknij „Checkout as Guest” i podaj swój e-mail.
4. Wybierz kraj zamieszkania i podaj swoje dane. Gotowe!

Dziękujemy!