Zbliżają się wybory parlamentarne. Mobilizujemy się nie tylko my, ale też partia rządząca, na której działania będziemy chcieli szybko reagować. Nie przegap żadnej wiadomości! Zapisz się do newslettera Akcji na Messengerze, by wiedzieć szybciej.

Z roku na rok coraz więcej osób korzysta z internetowych komunikatorów. W Polsce najpopularniejszym z nich jest Messenger. To właśnie w ten sposób coraz częściej komunikujemy się z przyjaciółmi, informujemy się o imprezach, demonstracjach, spotkaniach. W zespole Akcji Demokracji widzimy ten trend. Wiemy też, że trudniej przegapić informację na Messengerze, z którego korzystamy kilka lub kilkanaście razy dziennie. Dlatego chciałbym zaprosić Cię do zapisania się do naszego akcyjnego Messengera. 

Zapisując się, szybciej otrzymasz informację o naszych kluczowych działaniach. Gdy władza przed wyborami nakręca silne emocje, aby budować poparcie i mobilizować swoich zwolenników atakami na mniejszości, chcemy móc zareagować szybko i skutecznie. Może zdarzyć się tak, że będziemy zwoływać akcje z dnia na dzień. Wtedy potrzebujemy szybkiego i niezawodnego sposobu komunikacji. Wiele osób czyta maile tylko w pracy lub kilka razy w tygodniu, dlatego w kluczowych sprawach warto mieć dodatkowe narzędzie, by wiedzieć o akcji jak najszybciej.

Kliknij, aby się zapisać.