nie dajemy się zastraszyć władzy i idziemy na Paradę Równości w Warszawie, aby walczyć o to, co jest dla nas ważne – prawa osób LGBT+, prawa kobiet, a także antyfaszyzm oraz praworządność. W mrocznych czasach rządów Prawa i Sprawiedliwości musimy bowiem wzajemnie się wspierać. Osoby LGBT+ były z nami 4 czerwca, a także podczas wielu innych wydarzeń prodemokratycznych. Dlatego nie zostawaj w domu i niezależnie od miejsca zamieszkania w najbliższą sobotę (17.06) przyjedź do Warszawy na Paradę Równości! Wspólnie pomaszerujmy w jednym bloku!

Zadeklaruj się już teraz!

Podczas wydarzenia będziemy rozdawać ogrom transparentów oraz materiałów z hasłami ważnymi dla naszego ruchu. To dzięki nim być może uda się przekonać tradycyjnie niegłosujących do oddania ważnego głosu w najbliższych wyborach parlamentarnych! Produkcja materiałów jest jednak kosztowana. Dlatego dorzuć się do naszych działań – niezależnie od tego, czy uda Ci się przyjechać w sobotę, czy też tym razem do nas nie dołączysz!

Dorzuć się do materiałów

Osobom LGBT+ należą się wszystkie prawa! Nie da się w Polsce odtworzyć państwa demokratycznego bez wspierania między innymi tej mniejszości. Dlatego bez zawahania kolejny raz weźmiemy udział w Paradzie Równości. Podczas wydarzenia zbierać będziemy podpisy pod naszym apelem do polityków i polityczek o wspieranie walki emancypacyjnej osób LGBT+. Jednocześnie będziemy świętować i oczywiście dobrze się bawić!

Dominik Puchała