Stawką wyborów europejskich jest nasze bezpieczeństwo i przetrwanie Unii Europejskiej w obliczu działań putinowskiej Rosji wspierającej skrajną prawicę, która chce rozsadzić UE od środka. 

Skala działań Akcji Demokracji była bezprecedensowa, mimo środków znacznie niższych niż w trakcie wyborów parlamentarnych. Nasz spot profrekwencyjny zobaczyło już w różnych źródłach ponad 5 milionów osób. Byliśmy widoczni i w mediach tradycyjnych i społecznościowych. Zrobiliśmy wszystko, co mogliśmy. Głos Akcji pojawił się kilkukrotnie w “Faktach” TVN, TOK FM, TVN24, TVP WORLD, Onecie, TVN24 BIS i szeregu mediów lokalnych. Teraz najważniejsze, aby pójść na wybory i namówić do tego znajomych. 

Pobierz grafikę profrekwencyjną! Możesz po prostu wstawić ją jako post we wszystkich mediach społecznościowych, z których korzystasz lub wysłać znajomym.  

 

Reklamę z naszą grafiką znajdziesz też w piątkowej “Gazecie Wyborczej” na trzeciej stronie. To fajna pamiątka naszych wspólnych działań na rzecz zmobilizowania Polek i Polaków do głosowania i obrony demokracji. A jeśli czujesz, że to co zrobiliśmy w trakcie kampanii przedwyborczej miało sens, dorzuć się do naszych działań i daj nam paliwo na kolejne kampanie profrekwencyjne. Najbliższa, prezydencka, już wkrótce.